Agencja SEO/SEM

Jesteśmy wiodącą agencją SEO budującą wizerunek naszych klientów w sieci. Do każdego rozpoczętego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Działając w ten sposób, zawsze idealnie dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Serwisy internetowe tworzone przez DNS Group powstają zawsze w oparciu o unikalny projekt. Nigdy nie korzystamy z gotowych rozwiązań, dbając o to, by każdy serwis był niepowtarzalny i przykuwał uwagę. Do każdej kampanii marketingowej podchodzimy ze świeżą głową, traktując ją jak niepowtarzalny projekt, dzięki czemu osiągamy wysokie wyniki dla prowadzonych kampanii ...

Nasza Oferta

Nasz Zespół

Opinie Klientów

Nasi Partnerzy

Nasi Partnerzy

Aktualności

29 maja 2023
SEO
Jak SEO pomaga budować relacje z Klientami

Jak SEO pomaga budować relacje z Klientami

Wprowadzenie: Budowanie trwałych i wartościowych relacji z Klientami jest kluczowym elementem sukcesu każdego biznesu. Wraz z rozwojem technologii i wzrostem […]

Czytaj Więcej
25 maja 2023
SEO
Usługi SEO dlaczego są warte

Usługi SEO – dlaczego warte są każdego grosza

Wprowadzenie Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre strony internetowe są wysoko widoczne w wynikach wyszukiwarek, podczas gdy inne tkwią w […]

Czytaj Więcej
19 kwietnia 2023

Nie wiesz jak zwiększyć zasięg swojego fanpage’a? Pomagamy osiągnąć sukces w social media!

Jeśli prowadzisz fanpage na Facebooku, wiesz jak ważne jest zwiększenie zasięgu swoich postów, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych […]

Czytaj Więcej

Dane Kontaktowe

Siedziba firmy

Dns Group sp. z o.o
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

Dane rejestrowe

KRS: 0000669651
NIP: 7010667637
REGON: 366537819

Nowi Klienci

22 104 93 33
sprzedaz@dnsgroup.pl

Obecni Klienci

22 104 93 00
bok@dnsgroup.pl

Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie Warszawa

Pozycjonowanie stron www w Warszawie prowadzimy skutecznie dla wielu klientów. Zajmujemy się profesjonalnym wizerunkiem firmy w sieci, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie. Przygotowujemy strategię pozycjonowania, która obejmuje wiele elementów niezbędnych dla osiągnięcia zamierzonego efektu. Każde zlecenie rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego audytu SEO posiadanej przez klienta strony, sprawdzając między innymi: historię konkretnej witryny, jej budowę oraz zawartość. Przedmiotem naszych prac jest także pozyskanie jak największej ilości informacji o branży, którą reprezentuje klient, konkurencji, ofercie, sprzedawanych produktach i usługach. Dzięki naszym działaniom, polegającym na: odpowiedniemu dopasowaniu słów kluczowych właściwych dla danej branży, przygotowaniu treści na strony, optymalizacji kodu, właściwemu doborowi nagłówków, poprawie szybkości ładowania witryny nasi klienci zyskują stronę, która w niedługim czasie znajduje się w czołówce wyników wyszukiwania konkretnej frazy.

Pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie prowadzimy w oparciu o doświadczenie i wiedzę specjalistów, którzy tworzą zespół Agencji Interaktywnej DNS Group. Zajmujemy się pozycjonowaniem w każdej branży, realizując zlecenia dla klientów z Warszawy, jak również pozostałych części kraju. Nasza działalność to również projekty międzynarodowe, polegające na kompleksowej obsłudze przedsiębiorców pod kątem SEO. Na bieżąco monitorujemy efekty naszych prac, modyfikując prowadzone działania tak, aby strona w szybkim czasie zyskała odpowiednią pozycję w wynikach wyszukiwania.

Wiele osób zapewne zastanawia się, ile kosztuje kompleksowa usługa, i czy warto podejmować tego rodzaju inwestycję? Pozycjonowanie w Warszawie cennik ma zróżnicowany. Zależny jest od oczekiwań i efektów, jakie chce osiągnąć klient, a także rodzaju prac, jakie zlecane są agencji. Budżet ustalany jest na początku współpracy, by mogli Państwo poznać nakłady finansowe, jakie trzeba ponieść, aby pozycjonowanie stron Warszawa przełożyło się na sukces firmy i reprezentowanej marki.

Agencja Interaktywna DNS Group

Korzystanie z marketingu internetowego jest dziś normą w każdej niemal działalności. Nie wszyscy jednak dysponują wiedzą, która umożliwia stworzenie strony internetowej, jej pozycjonowanie w wynikach wyszukiwarek, a także efektywne działania w zakresie SEM, czyli marketingu internetowego, wykorzystującego płatne reklamy do promowania marki.

Jak wskazują badania, potencjalni klienci poszukują konkretnych usług lub produktów przede wszystkim w Internecie. Przeglądanie stron, ofert sprzedażowych, porównywanie cen to codzienność. Warto zatem zadbać o swoją widoczność w sieci, aby skutecznie pozyskiwać nowych klientów i zwiększać wolumen sprzedaży zarówno usług, jak i produktów. Prowadząc działalność w stolicy, należy liczyć się z dużą konkurencją w każdej branży. Niezbędne jest wówczas odpowiednie pozycjonowanie lokalne w Warszawie, aby wyniki wyszukiwania konkretnej frazy, wskazywały Państwa firmę w czołówce.

Tworzenie stron internetowych Warszawa

Nasza praca to także tworzenie stron www w Warszawie. Projekt witryny firmowej musi opierać się na kilku zasadach. Pierwszą z nich jest zindywidualizowany projekt graficzny. Cechują nas wyjątkowe kreacje w zakresie warstwy plastycznej stron. Dopasowujemy je do oczekiwań klienta, a także charakteru działalności, jaką prowadzi. Tworzenie stron w Warszawie realizujemy z wykorzystaniem wiedzy w zakresie pozycjonowania i optymalizacji witryn. Projekty polegają na opracowaniu schematu serwisu, poszczególnych zakładek, treści, a także prostego w obsłudze systemu CMS, który umożliwia klientom późniejsze samodzielne publikowanie informacji na stronie.

Dbamy o to, aby od początku witryna była stabilna, ładowała się szybko, a także posiadała atrakcyjny layout. Dzięki połączeniu tych cech klienci zyskują w pełni funkcjonalną, nowoczesną stronę www, która zachęca odbiorców do jej przejrzenia oraz skorzystania z prezentowanej oferty. Tworzymy strony internetowe w Warszawie dla klientów oczekujących prostych rozwiązań, zawierających podstawowe dane o firmie, kontakt oraz skrótową wersję oferty, a także dla tych, którzy wybierają pełne serwisy. W takiej sytuacji projektujemy dodatkowo atrakcyjną prezentację oferty oraz katalogi produktowe. Słuchamy klientów, spotykamy się z nimi i uzgadniamy każdy szczegół strony www w Warszawie lub też – szanując czas przedsiębiorców – kontakty realizujemy zdalnie, przez telefon lub za pośrednictwem maila.

Kampanie Google Adwords/Ads Warszawa

Jednym z niezbędnych działań, mającym na celu kompleksowe wykorzystanie możliwości, jakie daje marketing internetowy, jest usługa Google AdWords. Jako wyspecjalizowana Agencja SEM w Warszawie, naszym klientom proponujemy poprowadzenie kampanii reklamowej AdWords, która jest skutecznym i tanim mechanizmem pozyskania ruchu na stronie i w konsekwencji nowych klientów. GAW polega na wyświetlaniu reklam w wynikach wyszukiwania konkretnej frazy w wyszukiwarce Google oraz w sieci partnerskiej tego operatora. Prowadzone przez nas kampanie adwords w Warszawie cechuje skuteczność. Tworzymy reklamy dopasowane do profilu działalności klienta, oczekiwanych przez niego rezultatów oraz zakładanego na wstępie budżetu.

Istotą tego rodzaju działań marketingowych jest ich niski koszt w porównaniu z wysoką efektywnością. Klienci mają możliwość bieżącego śledzenia postępów skonstruowanej kampanii, a także jej kosztów, ponieważ wszelkie opłaty realizowane są na zasadzie PPC (Pay Per Click). Usługa polega na obciążaniu klienta jedynie w sytuacji przejścia użytkownika na reklamowaną stronę internetową. Dzięki zaplanowaniu i odpowiedniemu skonfigurowaniu kampanii AdWords mogą Państwo szybko pozyskać nowych odbiorców. Nasi specjaliści wyjaśnią wszelkie aspekty kampanii, przygotują jej projekt oraz rozliczenia PPC w Warszawie lub zdalnie, aby oszczędzić Państwa czas i zaangażowanie w tematykę marketingu internetowego.

Zapraszamy do kontaktu, aby mogli Państwo poznać szczegóły naszej oferty, dotychczasowe realizacje oraz opinie klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam wizerunek swojej firmy w sieci.