Kariera

Doradca Klienta e-Commerce

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów oraz przedstawianie optymalnych rozwiązań w zakresie e-Commerce
  • Udzielanie klientom informacji o firmie i ofercie
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami firmy
  • Wprowadzanie danych i dokumentów do systemu
  • Systematyczne raportowanie działań
Wymagania:
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji oraz negocjowanie umów handlowych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym obsługa MS Office
  • Budowanie bazy klientów
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Utrzymywanie kontaktów i relacji z bieżącymi Klientami i Partnerami oraz pozyskiwanie nowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziany status studenta
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy kreatywność, samodzielność
  • Doświadczenie w telesprzedaży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30
  • Atrakcyjne metody wynagrodzenia: podstawa + prowizja (premia nie ma limitu!)
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia produktowe oraz ogólnorozwojowe
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Pracę na cały etat z możliwością dopasowania do potrzeb pracownika
  • Współpracę z profesjonalistami w swojej branży

Zainteresowała Cię oferta?

Staż w Dziale Marketingu

  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu kampanii digital marketingowych w sieci i social mediach
  • Analiza danych i przygotowanie miesięcznych raportów dla klientów
  • Tworzeniem wpisów na kanały social mediowe i ich publikacja
  • Współpraca z grafikami oraz Copywriterami
  • Współpraca pomiędzy wszystkimi działami Agencji Marketingowej
  • Tworzenia i optymalizacji kampanii Google Ads
  • Prowadzenia profili Social Media
Wymagania:
  • Posiadasz status studenta
  • Jesteś zainteresowany/-a tematyką marketingu internetowego
  • Masz lekkie pióro i lubisz pracę z treściami
  • Jesteś gotowy/-a na dużo nauki
  • Masz kreatywne pomysły
Oferujemy:
  • Płatny, 3-miesięczny staż, a po stażu stałą współpracę
  • Naukę pod skrzydłami osób z ponad 10 letnim stażem w Marketingu Internetowym
  • Poznanie zasad nowoczesnego Content Marketingu
  • Naukę podstaw Link Buildingu
  • Zdobycie doświadczenia w optymalizacji technicznej stron
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do najlepszych narzędzi

Skontaktuj się