Katalog Stron Internetowych

Katalogi Stron Internetowych to specjalny typ witryn internetowych, których celem jest gromadzenie i systematyzacja stron internetowych wraz z adresem URL oraz ich krótkim opisem.

Katalogi Stron Internetowych dzielą się na katalogi ogólne, przyjmujące do opublikowania strony internetowe niezależnie od ich tematyki oraz katalogi branżowe, skupiające się tylko na jednej branży np. katalogi stron budowlanych. Katalogi Stron Internetowych odgrywały istotną rolę w procesie pozycjonowania na początku lat 2000’nych dostarczając dużą ilość tanich linków. W tym okresie powstał specjalny rodzaj Katalogów Stron Internetowych charakteryzujących się większą dbałością o jakość i przyjmujących jedynie unikalne treści. Były to Katalogi SEO.

W chwili obecnej Katalogi Stron Internetowych i Katalogi SEO mają ograniczoną wartość z punktu widzenia SEO ponieważ są przez wyszukiwarkę Google traktowane jako agregatory bądź farmy linków nie wnoszące wartości merytorycznej. Większość wartościowych Katalogów Stron została aktualnie zlikwidowana lub nie przyjmuje nowych wpisów.

    Zamów bezpłatną wycenę

    Nieprawidłowy email

    Nieprawidłowy numer telefonu
    Musisz wyrazić zgodę

    Chronimy Twoją prywatność i dane.