Linki organiczne (naturalne)

Linki naturalne określane również mianem linków organicznych są to linki zewnętrzne, które pojawiły się w sposób niezależny od intencji właściciela strony. Linki organiczne pochodzą najczęściej z social mediów gdzie użytkownicy dzielą się odnośnikami do stron internetowych, na których znaleźli interesujące ich informacje. Linki takie mogą się również pojawiać na forach internetowych lub niepowiązanych blogach gdzie stanowią odniesienie do wiedzy uzupełniające w stosunku do zamieszczonych na forach, blogach treści.

Linki organiczne pozyskiwane są najczęściej przez często odwiedzane strony z wysokim autorytetem. Można je jednak pozyskać dla dowolnej strony internetowej przygotowując treść ekspercką, która zaangażuje użytkowników. Przykładami treści, które mogą pozyskać linki organiczne dla strony może być szczegółowa instrukcja przygotowania paznokci hybrydowych lub strona z dokładnym opisem działania studni głębinowej stworzona przez eksperta w dziedzinie.

Często linki organiczne pozyskują strony internetowe zawierające elementy multimedialne takie jak: filmy instruktażowe, animacje lub grafiki ułatwiające zrozumienie tematu.

Podstawowym warunkiem pozyskania linku naturalnego jest tworzenie treści wysokiej jakości.

    Zamów bezpłatną wycenę

    Nieprawidłowy email

    Nieprawidłowy numer telefonu
    Musisz wyrazić zgodę

    Chronimy Twoją prywatność i dane.