Jaki program do mailingu wybrać TOP 5 narzędzi do email marketingu

Jaki program do mailingu wybrać TOP 5 narzędzi do email marketingu

25 lutego 2022
Czas czytania to: 12 min.

Skuteczny email marketing to nie tylko dobra strategia, ale także i sprawdzone narzędzia. W tym artykule poznasz dlatego 5 polecanych programów, które pomogą Ci w realizacji działań z tego zakresu.

1. FreshMail

Zacznijmy od najlepszego narzędzia w omawianej kategorii. FreshMail to firma, która ma ponad 10 lat doświadczenia na rynku. Stworzona przez nią platforma to nie tylko program do mailingu – pozwala ona także zarządzać wysyłkami SMS, jak i przeprowadzać webinary.

Zalety/funkcje:

Koszty:

2. Mailchimp

Mailchimp to sprawdzony system mailingowy, który zapewnia najważniejsze funkcje, nie będąc przy tym niepotrzebnie skomplikowanym. Bardzo dobry wybór dla przedsiębiorców, którzy chcą postawić pierwsze kroki w email marketingu.

Zalety/funkcje:

Koszty:

3. MailerLite

MailerLite to kolejna platforma, która zapewnia nie tylko system mailingowy, ale także i narzędzia do tworzenia ankiet, pop-up’ów oraz stron landingowych.

Zalety/funkcje:

Koszty:

4. Aweber

Omawiana platforma mailingowa wyróżnia się tym, że pozwala tworzyć i projektować spersonalizowane wiadomości mailowe. Taka funkcja na pewno przyda się w przypadku wielu kampanii. Oprócz tego Aweber dostarcza narzędzi związanych z tworzeniem powiadomień push oraz landingów.

Zalety/funkcje:

Koszty:

5. GetResponse

GetResponse pozwala nie tylko tworzyć kampanie mailingowe, ale także i automatyzować działania marketingowe oraz przygotowywać strony internetowe. Dzięki tej platformie będziesz także w stanie skutecznie analizować realizowane cele.

Zalety/funkcje:

Koszty:

Programy do mailingu – podsumowanie

Omówione tutaj programy na pewno sprawdzą się w przypadku wielu użytkowników. Zapoznaj się z ich ofertą bliżej i zdecyduj, który będzie najlepszy dla Ciebie.

Norbert Wyszyński

Autor artykułu:

Zapisz się do newslettera!