Parasol SEO od DNS Group

Parasol SEO od DNS Group

31 grudnia 2021
Czas czytania to: 11 min.

Pozycjonowanie stron internetowych to za mało by osiągnąć wysokie pozycje i stabilną widoczność w Google. Tradycyjne SEO skupia się na osiąganiu wysokich pozycji poprzez optymalizowanie strony internetowej w zakresie jakości jej kodu i publikowanych treści oraz budowę odpowiedniego zaplecza linkowego. Działania te prowadzone są często w oderwaniu od otoczenia sieciowego oraz biznesowego strony internetowej. Agencje SEO często zapominają o zjawiskach takich jak boty, hakerzy oraz skierowane przeciwko stronie działania konkurencji (negative SEO). Wychodząc naprzeciw tym zagrożeniom przedstawiamy Parasol SEO od DNS Group

Czym jest Parasol SEO od DNS Group?

Parasol SEO od DNS Group to kompleksowe działania SEO mające na celu osiągnięcie przez strony naszych klientów topowych pozycji w wynikach wyszukiwania wzbogacone o zabezpieczenie stron naszych klientów przed negatywnymi skutkami działań konkurencji w zakresie SEO oraz zagrożeniami płynącymi z widoczności w wynikach wyszukiwania Google.

Prowadząc działania w zakresie Parasola SEO specjaliści DNS Group zabezpieczają strony naszych klientów przed atakami hakerskimi typu Brute Force nakierowanymi zarówno na serwery FTP jak i panel logowania do CMS klienta. Ograniczamy dostęp do strony niechcianych botów skanujących stronę w celach marketingowych, jak i botów kierowanych przez konkurencję w celu analizy strony, chroniąc tym samym serwer przed przeciążeniem i czasowym wyłączeniem strony w wyniku ataku DDoS

Stała analiza działań konkurencji oraz wieloplatformowa analiza zmian on-site i off-site na stronach naszych klientów pozwala zniwelować zagrożenia zewnętrzne, a tym samym zapewnić stabilną widoczność strony w wyszukiwarce Google, która jest podstawą skutecznego pozycjonowania.

Dlaczego Parasol SEO jest ważny?

Zależnie od branży oraz aktualnej widoczności w wyszukiwarce strony internetowe notują codziennie od kilkuset do kilku tysięcy prób sforsowania loginów i haseł do strony. Dostanie się do Panelu logowania skutkować może nie tylko wyciekiem danych klientów, ale przede wszystkim bezpowrotną utratą zawartości strony, utratą zaufania klientów spotykających się z niepożądanymi treściami np. w języku chińskim, umieszczeniem w kodzie strony skryptów przechwytujących hasła osób odwiedzających stronę lub kopiących za pomocą strony kryptowaluty.

W skrajnych wypadkach atak Brute Force prowadzi do nałożenia przez wyszukiwarkę Google filtra algorytmicznego, który prowadzi do bezpowrotnej utraty widoczności domeny.

Dla coraz większej grupy firm, również tych lokalnych, strona internetowa jest podstawą prowadzenia biznesu. Zgodnie z zasadą, nie ma cię w Google nie istniejesz. Liczba branż opierających swój model biznesowy o internet rośnie z każdym rokiem. 

Nie pozwól, by zaniedbanie strony internetowej doprowadziło do wykluczenia cyfrowego z rynku.

Co oferujemy w ramach Parasola SEO od DNS Group

Do kogo skierowany jest Parasol SEO od DNS Group i jak z niego skorzystać.

Usługę Parasola SEO kierujemy do wszystkich właścicieli stron internetowych, którzy nie posiadają własnego programisty zajmującego się opieką nad stroną w ramach codziennej pracy. Oraz osób, których strony znajdują się na serwerach nie zapewniających odpowiedniego poziomu zabezpieczeń.

Aby skorzystać z Parasola SEO wystarczy być aktywnym klientem SEO oraz przenieść stronę internetową na odpowiednio skonfigurowane w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa stronom internetowym  serwery DNS Group. Całym procesem przeniesienia strony na nowy serwer oraz jej odpowiednim zabezpieczeniem zajmują się nasi specjaliści.

Ile kosztuje Parasol SEO od DNS Group

Parasol SEO od DNS Group oferowany jest w niskiej rocznej opłacie abonamentowej, z której możecie Państwo zrezygnować w dowolnym momencie. 

Karol Michałowski

Autor artykułu:

Zapisz się do newslettera!