Czy linkowanie to pozycjonowanie w 2023 roku

Czy linkowanie to pozycjonowanie w 2023 roku

21 listopada 2022
Czas czytania to: 7 min.
SEO

Jeśli chcesz zdobyć przewagę w marketingu internetowym i SEO, musisz korzystać ze skutecznych strategii. Jedną z nich jest umiejętne linkowanie strony. Pozycjonowanie może na tym naprawdę wiele zyskać. W tym artykule dowiesz się, na czym polega ta metoda.

Linkowanie stron – czym jest?

Linkowanie stron to przemyślane i zorganizowane działanie, którego celem jest ulepszenie profilu odnośników danej witryny, jak i poprawa struktury przekierowań wewnętrznych. Z tego powodu wyróżniamy 2 główne kategorie tego typu działań:

Wewnętrzne linkowanie strony internetowej

Wewnętrzne linkowanie odnosi się do konfiguracji odnośników łączących strony znajdujące się w obrębie tej samej domeny. Ma ono duże znaczenie w przypadku nawigacji oraz tworzenia dobrych relacji między contentem.

Zewnętrzne linkowanie strony internetowej

Proces ten odnosi się do zdobywania linków ze stron zewnętrznych, które prowadzą do pozycjonowanej witryny. Mają one bardzo duże znaczenie w kontekście ogólnej widoczności w Internecie. W tym artykule skupiamy się właśnie na nim.

Linkowanie stron – dlaczego warto?

Dobry profil linków zewnętrznych przynosi liczne korzyści:

Jak bezpiecznie linkować stronę?

Istnieją liczne sposoby, które pozwolą wygenerować jakościowe linki zewnętrzne:

Podsumowanie – powierz linkowanie specjalistom

Zdobywanie odnośników to trudne zadanie. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pod tym względem pomocy. Posiadamy zaplecze blogów wysokiej jakości, dzięki czemu szybko będziemy w stanie zbudować dla Ciebie profil linków wysokiej jakości, który generuje naturalny ruch.

Karol Michałowski

Autor artykułu:

Zapisz się do newslettera!